Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z prawem własności Czerwionka-Leszczyny - Lista ofert

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

145 000 zł38 m² 3 845,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne i rozkładowe mieszkanie w Czerwionce-Leszczynach. Na sprzedaż mieszkanie typu M2 (jeden pokój) w niskim bloku, o pow. uż. 37,71 m2 z przynależną piwnicą (3,77 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie przy ul. Wolności w Czerwionce po kapitalnym remoncie. 49,6m2 2 pokoje + aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój Duża Piwnica - 12,63m2 Ogrzewanie miejskie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

225 000 zł46 m² 4 873,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla wymagających klientów lub pod wynajem na pierwszym piętrze! Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

219 900 zł48 m² 4 559,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjna oferta zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób starszych - lokal gotowy do wprowadzenia! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

215 000 zł51 m² 4 223,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla rodziny, która pragnie zamieszkać bez remontu! Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz komfortowego mieszkania z balkonem w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kopalniana

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

199 000 zł90 m² 2 220,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta na wyłączność! Prezentuję 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 89,60m 2 , usytuowane na parterze w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy Kopalnianej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

220 000 zł66 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na dużym metrażu - 66m2. Do odświeżenia. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zaletą mieszkania jest przedszkole i szkołą blisko oraz przystanek autobusowy i sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie (wylewki, instalacja wod-kan, itd.), w pełni umeblowane, z dużą piwnicą. Blok świeżo po termomodernizacji, niskie opłaty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

130 000 zł52 m² 2 495,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w Leszczynach na parterze z dużym balkon!em w niskim 4 piętrowym bloku na spokojnym osiedlu. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

190 000 zł68 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne poddasze w Leszczynach adaptowane w 2011 roku. Lokalizacja: leszczyny ul. Krzywa Nieruchomość: mieszkanie własnościowe znajdujące się na trzecim piętrze Wielkość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

115 000 zł51 m² 2 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o podwyższonym standardzie składa z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Powierzchnia 51m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz suszarnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

95 000 zł28 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i znajduje się na pierwszym piętrze. Lokal nie wymaga żadnego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

90 000 zł45 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie jest w trakcie remontu cene nie znacznie może ulec zmianie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rostka

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dogodna lokalizacja. Bliski dojazd do autostrady A1 (ok. 3 km). Zjazd z autostrady opisany Czerwionka-Leszczyny. Mieszkanie własnościowe mieści się w 2 piętrowym bloku na 2 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

85 000 zł38 m² 2 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wykończone w tynkach ozdobnych, kafelkach oraz panelach. Ściany łazienki w panelach pcv, podłoga kafelki. Ściany kuchni i pokoju tynk ozdobny. Podłoga kuchni kafelki, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne