Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Czerwionka-Leszczyny Osiedle Karolinka

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

4 900 000 zł2 380 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:2 526 m²

Czerwonka - leszczyny, obręb dębieńsko, adres : Ulica : Bełkowska 1 i Jesionka 62 - u zbiegu ul. Bełkowskiej z ul. Jesionka. Położenie, warunki komunikacyjne. Bardzo dogodne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł125 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Nowa, niższa cena na majówkę! dom W leszczynach, nieruchomość Z możliwością prowadzenia działalności/usługi! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł867 m² 179,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w Leszczynach - doskonała lokalizacja i pełne uzbrojenie! Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni 867 m położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł889 m² 89,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce - Leszczyny przy ul. Przemysłowej o powierzchni 889 m w skład w której wchodzi działka nr 3088/187 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł28 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28 m , położone w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Księdza Hanuska. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²331 m² 4 965 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek socjalno - warsztatowy położony w miejscowości Czerwionka-Leszczyny przy ul. Willowej 46.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł868 m² 182,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana w obrębie Dębieńsko, w Gminie i Mieście Czerwionka-Leszczyny; parcela usytuowana w II linii zabudowy. Przeznaczenie terenu: teren.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,81 m² 5 101,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - 48,81 m | Czerwionka-Leszczyny, dzielnica Leszczyny, ul. Ligonia Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,81 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł933 m² 48,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny rejon ul. 3-go Maja, obejmująca działkę gruntu nr 2755/202 o powierzchni 933 m2, zapisana w księdze wieczystej nrzgl1y/00126251/5,.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł8 309 m² 29,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu nr 2827/67 o powierzchni 8309 m2 położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ul. Odrodzenia, zapisana w księdze wieczystej gl1y/00117341/7 prowadzonej przez Sąd.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Karolinka,Czerwionka-Leszczyny

314 000 zł54 m² 5 848,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i pragną wprowadzić się od zaraz! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m2, usytuowane na wygodnym.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Czerwionka-Leszczyny, Czerwionka, Karolinka

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij